Puchar Wójta Gminy Jeżowe dla strażaków-Oldbojów Gminy Jeżowe!

W dniu 18 września 2016, na stadionie „Sparty” w Jeżowem odbyły się zawody sportowo-pożarnicze gminy Jeżowe i Kamień. Startowało w nich 22 drużyny: z gminy Jeżowe – 2 drużyny kobiece i 8 drużyn męskich, z gminy Kamień –
także 2 drużyny kobiece i 6 drużyn męskich. Ponadto startowały 2 MDP /chłopcy i dziewczęta/ z OSP Jeżowe. Wielką atrakcją zawodów był bezpośredni pojedynek w ćwiczeniu bojowym drużyn Oldboyów z gmin Jeżowe i Kamień (drużynę Oldbojów naszej gminy tworzyli strażacy z OSP Jeżowe i OSP Cholewiana Góra). Na te niedzielne zawody Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak, jako gospodarz gminy i zawodów, wraz Wójtem Gminy Kamień Ryszardem Buglem zaprosili licznych gości. Znaleźli się wsród nich: Poseł na Sejm RP. Zbigniew Chmielowiec Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Strażackiego , Starosta Niżański Robert Bednarz, Komendant Powiatowy PSP w Nisku St. bryg. Robert Napieracz, Prezes O. Zarządu Powiatowego ZOSP RP Gabriel Waliłko oraz radni i sołtysi obydwu gmin, a także licznie zgromadzona publiczność.

Zawody stały na wysokim poziomie, wszystkie drużyny ukończyły zawody i wykazały się dużym zaangażowaniem oraz wolą walki.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
l w rywalizacji oldbojów wygrała drużyna z gminy Jeżowe,
l w grupie A /mężczyźni/ zwyciężyła OSP Jeżowe,
l w grupie C/kobiety/ OSP Cholewiana Góra.